Tajemnice kariery. 50 sekretów, które powinna znać każda kobieta sukcesu

Okładka książki Tajemnice kariery. 50 sekretów, które powinna znać każda kobieta sukcesu Kate White
Kate White Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP) poradniki
poradniki
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (GWP)
2016-01-01
2016-01-01

Przyjemna książka zawierająca wiele praktycznych, czasem oczywistych rad wspomagających sukces zawodowy kobiety. Na pewno nie zaszkodzi otoczyć się taką treścią, nawet jeśli nie będzie ona dla nas zaskakująca :)

Oj, żeby moja kariera teraz się dobrze potoczyła :)

Oj, żeby moja kariera teraz się dobrze potoczyła :)

Kupiłam ją przez przypadek, długo odkładałam "na potem" a teraz żałuję, że nie przeczytałam jej wcześniej. Imponująca

Czy jesteś na wejściu swojej zawodowej ścieżki, czy podążasz nią już jakiś czas warto zapoznać się z tą książką. Autorka porusza w niej naprawdę wiele spraw związanych z kobiecą karierą. Od pomysłu na siebie, po pięcie się po szczeblach kariery, przebranżowienie, zwolnienie z pracy itp. Przedstawia sporo przykładów ze swojego doświadczenia, jak i cytuje ludzi z różnych branż.

Dostałam ją w prezencie i mówiąc szczerze miałam mieszane odczucia. Nastawiłam się na jakiś kolejny amerykański poradnik w stylu "jak żyć".
Nic bardziej mylnego! Bardzo wartościowa książka! Autorka doskonale rozumie co znaczy piąć się po szczeblach kariery będąc kobietą. Wiele wartościowych porad, merytoryczne podejście do coachingu (w końcu!) oraz postawienie sprawy jasno: daj z siebie wszystko albo daj sobie spokój! :)

• Sprzedane
  • Z polecenia