Rogaty potwór naciera

Okładka książki Rogaty potwór naciera
Rex Stone Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zatoka Dinozaurów (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zatoka Dinozaurów (tom 2)
Edipresse
2008-01-01
2008-01-01

Kevin i Tom tym razem chcą sporządzić mapę Zatoki Dinozaurów, ale w świecie dinozaurów. Do tego udało im się załatwić wycieczkę na triceratopsie. Jednak termity psują im wyprawę. By się ich pozbyć triceratopsy zanurzają się w rzece. Zmywają także chłopców, których porywa nurt. Czy uda im się ocalić?
Gorąco polecam!

Gorąco polecam!

Dodaj cytat z książki Rogaty potwór naciera