Lot skrzydlatego węża

Okładka książki Lot skrzydlatego węża
Rex Stone Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zatoka Dinozaurów (tom 4) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zatoka Dinozaurów (tom 4)
Edipresse
2008-01-01
2008-01-01

W tej części chłopcy szukają kecalkoatlów, by wiedzieć, gdzie mieszkają. Jeden z tych olbrzymich pterodaktylów porwał ich przyjaciela Wannę. Czy uda im się go uratować?
Super przygoda!
Gorąco polecam!

Super przygoda!
Gorąco polecam!

Dodaj cytat z książki Lot skrzydlatego węża