Atak Króla Jaszczurów

Okładka książki Atak Króla Jaszczurów
Rex Stone Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zatoka Dinozaurów (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zatoka Dinozaurów (tom 1)
Edipresse
2008-12-21
2008-12-21
dinozaury paleontologia książka

Kevin razem z tatą przeprowadzają się do dziadka, który mieszka w latarni morskiej, do Zatoki Dinozaurów.
Szukając skamielin Kevin poznaje Toma, który staje się jego najlepszym przyjacielem. Razem znajdują wrota czasu do świata dinozaurów. Spotykają tam miłego dinozaura Wannanozaura, na którego mówią Wanna i strasznego T-rexa. Czy uda im się uciec?
Świetna, wciągająca, króciutka opowieść!
Gorąco polecam!

Świetna, wciągająca,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książeczka dobra dla małych chłopców lubiących dinozaury. Lekka i bez zbędnych opisów krótka przygoda :)

Niezbyt rozbudowująca książka, ale myślę, że dla dzieci które kochają dinozaury może się spodobać.

Wspaniała książka o dwóch chłopcach, którzy odkryli zatokę dinozaurów. Poznali oni dinozaura wannę, który okazał się ich przyjacielem i przeżyli wspaniałe przygody.

EKSTRA MOJA ULUBIONA SERIA!!!

EKSTRA MOJA ULUBIONA SERIA!!!

Dodaj cytat z książki Atak Króla Jaszczurów