Atak Króla Jaszczurów

Rex Stone Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Zatoka Dinozaurów (tom 1) literatura dziecięca
Edipresse
dinozaury paleontologia książka
Zatoka Dinozaurów (tom 1)
literatura dziecięca
dinozaury paleontologia książka

EKSTRA MOJA ULUBIONA SERIA!!!

Wspaniała książka o dwóch chłopcach, którzy odkryli zatokę dinozaurów. Poznali oni dinozaura wannę, który okazał się ich przyjacielem i przeżyli wspaniałe przygody.

Kevin razem z tatą przeprowadzają się do dziadka, który mieszka w latarni morskiej, do Zatoki Dinozaurów.
Szukając skamielin Kevin poznaje Toma, który staje się jego najlepszym przyjacielem. Razem znajdują wrota czasu do świata dinozaurów. Spotykają tam miłego dinozaura Wannanozaura, na którego mówią Wanna i strasznego T-rexa. Czy uda im się uciec?
Świetna, wciągająca,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezbyt rozbudowująca książka, ale myślę, że dla dzieci które kochają dinozaury może się spodobać.

Książeczka dobra dla małych chłopców lubiących dinozaury. Lekka i bez zbędnych opisów krótka przygoda :)

• Antoni
  • 2016
  • Przeczytane 2015
  • Książki dla dzieci
  • 2016
  • 2014

Dodaj cytat z książki Atak Króla Jaszczurów