W pętli losu

Okładka książki W pętli losu
Ed Paley Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Małopolska Oficyna Wydawnicza
1991-01-01
1991-01-01

Książkę kupiłam przypadkiem w antykwariacie za śmiesznie niską cenę. Jednak zaintrygowała mnie akcja, rozgrywająca się w Berlinie po obaleniu muru. Książkę czyta się bardzo przyjemnie, pochłania w kilka wieczorów i opisuje tamtejsze realia. Mogę polecić!

• 2018

Dodaj cytat z książki W pętli losu