Brain over binge

bulimia zaburzenia odżywiania mózg objadanie się BED psychologia
poradniki
angielski
bulimia zaburzenia odżywiania mózg objadanie się BED psychologia

Najlepsza w swojej kategorii.
Przestałam mieć dzięki niej bulimiczne napady, podczas których jadłam co popadło i nawet nie wiedziałam, kiedy się to stało. Wystarczyło rzeczywiście zastosować się do rad w książce. Autorka opisuje dokładnie co powoduje takie, a nie inne zachowania każdego bulimika i jak należy do tego podchodzić. Wszystko to za pomocą terapii AA, której użyła...

Nie jestem przekonana, czy psychoterapia w zaburzeniach odżywiania jest aż do tego stopnia nieprawidłowym podejściem, jak opisuje to autorka, niemniej jednak metody pisane w książce okazały się bardzo pomocne. Szczególnie warto przeczytać, jeśli wcześniejsze metody radzenia sobie z bulimią lub BED okazały się temporalne lub kompletnie nieefektywne.

Książka pozwala oderwać...

Dyskusje

• 2018
  • Psychologia i samorozwój
  • Zaburzenia odżywiania
  • Niedokończone
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Brain over binge