Manga in Theory and Practice: The Craft of Creating Manga

荒木飛呂彦の漫画術 Araki Hirohiko no Manga-jutsu
poradniki
angielski
manga

Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów JoJo's Bizarre Adventure, ale również osób, które interesują się mangami i/lub komiksem. Dodam nawet więcej, jest to dobry poradnik dla tych, którzy chcą tworzyć oryginalne historie, jak i postacie oraz planują karierę literacką.
Poradnik został napisany w przystępnym i jasnym stylu. Araki sensei dzieli się swoim wieloletnim...

• Po angielsku
  • 2020