Kup teraz - 4 oferty w cenie od 25.13 zł do 30.40 zł

Kod gorączki

Nominacja w plebiscycie 2016
James Dashner Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Cykl: Więzień Labiryntu (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
The Fever Code
Data 1. wydania:
2016-09-27
Papierowy Księżyc
The Fever Code
Więzień Labiryntu (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
Inne

Rozwialo trochę watpliwości, łączac wątki z trylogii i tomu 0,5 ale co sie wynudzilam to nie moge 😔

Genialne rozszerzenie dla każdego fana Więźnia Labiryntu! Odkrywamy początki DRESZCZU i dzieciństwo Tomasa i jego przyjaciół. Obserwujemy jak zmieniały się odczucia i zachowania głównego bohatera, jakie towarzyszyły mu emocje i jak na przestrzeni lat zmieniał się DRESZCZ oraz ich ludzie. Obserwujemy jak wdrażany jest eksperyment labiryntu i jak dodawane są do niego kolejne...

Najlepsza książka z całej trylogii. Poznanie Teresy (DeeDee) od innej strony, Dreszczu od samego początku, przyjaźni pomiędzy Newtem i Thomasem jeszcze przez próbami oraz kanclerz Avy Paige było tak wciągające że naprawdę bardzo trudno oderwać się od książki.

Na półkach: , , , , , ,

Książka strasznie nudna, akcja się wlecze, główne postacie są irytujące a najciekawszymi elementami są opisy (choroby, sytuacji na świecie, relacji). Fani serii powinni przeczytać, reszta może sobie darować.

“Kod gorączki” to wspaniałe uzupełnienie całego cyklu “Więzień Labiryntu”. Dzięki tej książce lepiej zrozumiałam wydarzenia innych tomów oraz czym jest DRESZCZ. Ciekawie opisano jak powstała ta organizacja oraz ujawniono kilka jej mrocznych sekretów. Lepiej zrozumiałam postacie Thomasa, Teresy oraz doktor Paige oraz motywy ich postępowania. Książkę czytało mi się bardzo...

Uwielbiam ją, jednak polecam ją przeczytać dopiero po skończeniu 3 głównych poprzedniczek. Zakończenie mocno mnie zaskoczyło, a czytanie jej było dla mnie mocno sentymentalne.

NIENAWIDZE TERESY O MOJ BOZE

Książka była ciekawa, z całej serii jedyna jakiej koniec mnie zaskoczył i jakiego się nie spodziewałam. Moja niechęć do Teresy wzrosła jeszcze bardziej.

Szczerze zaskoczyło mnie zakończenie (zarówno ostatni rozdział, jak i epilog). Po przeczytaniu tej książki bardziej polubiłam Thomasa, za to do Teresy zapałałam silną antypatią.

Książka trochę gorsza od swojej poprzedniczki- ,,Rozkazu zagłady",lecz tak i tak bardzo dobra. Fajnie mi się ją czytało. Nie dłużyła się, jednak akcja nie była tak szybka, że nie zorientowało się przeczytało połowę książki. ;D

2 189
    1 380