Ponad wszystko

Nicola Yoon Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: #GOYOUNG literatura młodzieżowa
Everything, Everything
Donata Olejnik
#GOYOUNG
young adult choroba ekranizacja
Inne

Przyjemna, lekka, szybko się czyta

Świetna pozycja młodzieżowa w stylu ,,Trzech kroków od siebie" i ,,Gwiazd naszych wina''. Pomimo swojego wakacyjnego klimatu, książka idealna na każdą porę roku. Polecam :)

Książka ponad wszystko to historia siedemnastoletniej dziewczyny chorej na bardzo rzadką chorobę scid jest uczuleniem na cały świat wynikiem czego dziewczyna całe swe życie musi być w domu bo każde jej wyjście na zewnątrz oraz kontakt z drugim człowiekiem może grozić jej śmiercią jej oknem na świat są książki i komputer do pewnego czasu jest uklad na córka swojej mamy aż...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książkę czytało się szybko.
Bardzo dobra pozycja szczególnie dla nastolatków. Powieść napisana jest przystępnym językiem
Piękna historia miłości, która przezwycięży wszystko.
Książki tej autorki mają w sobie pewną magię
Pozycja godna polecenia

Piękna, szokująca i wzruszająca książka.

Bardzo szybko się czyta, dużo wymiany wiadomości. Pochłonęłam w dwa wieczory. Dobra książka ze świetnym zakończeniem - bardzo nieoczekiwanym. Polecam, jeżeli chcecie zastanowić się trochę nad bardzo trudna miłością i życiem zupełnie nie do wyobrażenia. Zakończenie niebanalne, nie jest to jakaś pierdółka o miłości.
Zapraszam na ig @lingwistyczna po recenzje książek.

Piękna książka. Nie wiem, dlaczego tak słabe opinie.
Maddy jest Bardzo mądrą, sympatyczną dziewczyna. Nie jest to natomiast przemądrzała nudziara, Madeline na prawdę da się polubić, zaufać jej i współczuć.
Olly też jest przemiłym chłopakiem z poczuciem humoru.
Książka mocno na mnie wpłynęła. Na pewno przeczytam klasyki wymienione w tej powieści, mimo, że wcześniej nie...

Książkę czyta się szybko, ale jest zaskakująco nudna. Nie wywarła na mnie żadnego wrażenia, może jedynie sposób napisania tej książki. Jest dużo rysunków, rozdziały są krótkie, treściwe. Dużo jest też e-maili i wiadomości, więc większość książki czyta się bardzo szybko.

Świetna historia o tym, że miłość potrafi złamać wiele barier. Powieść przepełniona emocjami. A zakończenie bardzo zaskakujące

Super książka naprawdę. Daje 10 mimo że nie jest idealna i czytałam lepsze ponieważ naprawdę świetnie mi się ja czytało i była wciągająca / ciekawa. Akcje których sie nie spodziewałam, chciało się za każdym razem zajrzeć do kolejnego rozdziału zamiast robić sobie przerwę. Książkę czyta się szybko, podobały mi się obrazki przez to również była taka lekka do czytania i szybko...

Dyskusje

7 404