Zaćmienie

Stephenie Meyer Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Zmierzch (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Eclipse
2009-11-01
Joanna Urban
morderstwo wampir wilkołak śmierć

Opinie [1 271]

Bardzo dużo czasu zajęło mi czytanie tej książki. Wydaje mi się że możnaby zawrzeć tę historię w mniejszej ilości stron. Owszem, była ciekawa, ale kolejna część ponownie mnie nie powaliła. Akcja skupia się w momencie bitwy na polanie i w miejscu, gdzie nocowała Bella z Edwardem. Poza tym i momentami, w których był Jacob, więcej z tej książki nawet nie pamiętam...
Bella jest...

Ogromnie podobał mi się ten tom, poprzedni był dla mnie drogą przez męki ze względu na zbyt długie rozdziały i brak Edwarda, ale ten czytało mi się tak dobrze i przyjemnie, że nawet tak samo długie rozdziały przestały mi przeszkadzać, a to wszystko dzięki temu, że w tej części w końcu już na stałe wraca Edward, a ja jako psychofanka każdy fragment, w którym się pojawiał...

Chyba moja najmniej ulubiona część ale mimio wszytk oto moja ulubiona seria

Kolejna część już za mną. Wciąż nie mogę uwierzyć, że już ponad dziesięć lat minęło od czasu, dy po raz pierwszy to czytałam. Wciąż nie mogę uwierzyć, że nadal czyta mi się to tak lekko i przyjemnie. Historia Belli i Edwarda (a w tym tomie jeszcze Jacoba) jest świetną opowieścią.
Tym razem nasi bohaterowie - wilkołaki i wampiry - muszą połączyć siły przy wspólnym wrogiem...

"Księżyc w nowiu" ugasił mój entuzjazm do serii. "Zaćmienie" rozpaliło na nowo, przynajmniej coś się działo. Pochłonięte w jeden dzień

Przypominania cyklu "Zmierzch" ciąg dalszy. Niestety, nie mogę o niej powiedzieć nic dobrego. O ile "Zmierzch" po latach był nawet strawny, to każdy kolejny tom był coraz gorszy.

Walka z nowonarodzonymi wampirami. Przymierze z wilkołakami. Walka i akcja a to wszystko na podłożu z pozoru normalnego życia szkolno-nastoletniego. Dla mnie na plus

Dodaje opinie to latach bo dopiero założyłam konto ale wtedy wszyscy wraz ze mną byli zachwyceni zmierzchem książkami jak i filmem :)

Temat książki podobny do tomu 2: Jacob czy Edward. Nie jest to najlepsza część z sagi ale dla fanów zmierzchu niczego sobie.

Przeczytałam dawno temu. Była to przyjemna lektura. Niestety nie z tych, o których długo się pamięta.

Dyskusje

47 377