Kup teraz - 22 oferty w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Trzy metry nad niebem

Federico Moccia Wydawnictwo: Muza Cykl: Trzy metry nad niebem (tom 1) literatura piękna
Tre metri sopra il cielo
2012-06-20
2005-01-01
Krystyna Kabatc, Eugeniusz Kabatc
Muza
Krystyna Kabatc Eugeniusz Kabatc powieść młodzieżowa literatura włoska
Tre metri sopra il cielo
Trzy metry nad niebem (tom 1)
literatura piękna
2012-06-20
Krystyna Kabatc, Eugeniusz Kabatc
Krystyna Kabatc Eugeniusz Kabatc powieść młodzieżowa literatura włoska

Moje kolejne spotkanie z tym autorem.

Po "Mężczyźnie, którego nie chciała pokochać", sięgnęłam po młodzieżówkę "Trzy metry nad niebem". Oglądałam film na podstawie książki. I teraz zastanawiam się co mi się bardziej podobało.

Babi Gervasi jest osiemnastolatką, która pilnie się uczy, przestrzega zasad i nie zadaje się z podejrzanym towarzystwem. Jej przeciwieństwem jest...

Nie myślałam że kiedykolwiek wypowiem zdanie: Film był lepszy od książki. Nigdy nie mów nigdy. Za trzecim podejściem udało mi się przebrnąć przez całość. Kompletnie nie rozumiem stylu pisania autora. Pół książki zawiązuje się akcja z szczegółami kto co je i w jakich ilościach, co jest bardzo irytujące, a rozwiązania akcji na dobrą sprawę nie ma bo zdawkowo opisuje coś w...

Obejrzałam najpierw film, dopiero później przeczytałam książkę. Ciężko mi się ją czytało, bo imiona głównych bohaterów były inne. Dlatego zdecydowanie jestem fanką filmu.

Historia ciekawa ale książka jest tak zle .... przetłumaczona / napisana ... że bardzo ciężko się czyta. Film o niebo lepszy a w zasadzie nawet o trzy metry więcej.

Książka ukazuje nastoletnią miłość dwojga bohaterów pochodzących z dwóch różnych bajek. Przytrafia się im wiele perypetii, ale uczucie między nimi jest tak silne, że starają się je pokonywać.

Jest to jedna z najdziwniejszy ksiazek jakie kiedykolwiek przeczytalam. Dostalam ja w prezencie od ciotki z wiezienia i jednak skusilam sie do zakupienia calej trylogi. Mysle ze dobra jest dla nastolatek ale tez ciezko sie wnia wbic. Sposztreglam tez pare literowek.

Bohaterowie nieco irytujący. Nie rozumiałam zmian zdań i nastrojów u Babi... Książka nie jest zła, ale bez szału.

Jest to jeden z tych nielicznych przypadków, gdzie film jest jednak lepszy niż książka.

Jak dla mnie bardzo średnia pozycja, film o wiele lepszy. Jeśli bym nie miał tego za darmo na czytnik ebook (który bardzo polecam) to bym powiedział, że wydałem pieniądze na nic ciekawego.

Fajna młodzieżowa książka, którą szybko i przyjemnie się czyta ;)

8 685
    5 285