Bessa-Lala

Piotr Giedrowicz Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie literatura piękna
Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura piękna
2005-01-01

Książka trafiła w moje ręce ,w dosyć niecodzienny sposób, pewnego dnia jadąc autobusem po zakupy podszedł do mnie pewien mężczyzna, mówiąc ,ze chce mi cos dać nagle wręcza mi książkę ‘’Bessa Lala’’ , twierdząc ze bardzo przypominam mu gł. bohaterkę Lilianę. Owym mężczyzna okazał się sam autor książki . W lekkim szoku przyjęłam podarunek . Po powrocie do domu od razu z...

Książka stylem bardzo przypomina pisarstwo Huntera Thompsona, łyknąłem z przyjemnością, dobra proza.

Swoisty imprezowy przewodnik po stolicy. Autor ukazuje nam prawdziwe życie. Soczysty język budzi emocje. Mimo upływu lat obrazy z tej lektury nieustannie pozostają w mojej głowie.

Dyskusje

• ✚ Pozyskane w 2013