Belgravia. Przypadkowe spotkanie

Julian Fellowes Wydawnictwo: Marginesy Cykl: Belgravia (tom 2) powieść historyczna
Belgravia
Belgravia (tom 2)
powieść historyczna
Anna Bańkowska
arystokracja tajemnica wojny napoleońskie

Od ostatnich wydarzeń minęło 26 lat i główni bohaterowie romansu już nie żyją. Matka Sophie, Anna, źle znosi obowiązki towarzyskie, jakie nakłada na nią coraz bogatszy i bardzo ambitny Trenchard. Podczas jednej z wymuszonych herbatek Anna spotyka matkę dawnego ukochanego swojej córki. Nuworyszka decyduje się powierzyć hrabinie ważną tajemnicę, ale czy słusznie?

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2016
  • Historyczne