Motocyklizm. Droga do mindfulness - wolność, radość, motocykle

Helion
motocykle wolność radość mindfulness równowaga spokój samotność pewność siebie
poradniki
motocykle wolność radość mindfulness równowaga spokój samotność pewność siebie

Ta książka jest poradnikiem. Więc to fakt, że nie ma tu budowy motocykla ;), bo nie taki było jej przeznaczenie. Ale swój cel spełnia bardzo dobrze - ze świetnym pomysłem na zrealizowanie tego celu poprzez odpowiedni podział tematów w rozdziałach, wplecenie historyjek o mnichach podsłuchujących starego i młodego motocyklistę na początku każdego z nich, rozwinięcie potem...

Pisana luźnym językiem ale w stylu amerykańskich poradników. Po przeczytaniu pozostaje wybór - zen czy tao? A końcówka o powstawaniu religii i jej odłamów - to piękne podsumowanie.

Ciekawe informacje na temat motocyklizmu z tej książki da się zmieścić na jednej stronie. Reszta to wciskanie kitu o ZEN i jacy to wszyscy są uciśnieni. Nie udało mi się doczytać ostatniego rozdziału :/

Zabawne jest to, że dostałem tę książkę w prezencie (razem z dwoma innymi) i z góry założyłem, że będzie to bardzo słaba pozycja (na słowo coaching dostaję drgawek). Dlatego pierwsza trafiła na warsztat, pozostałe dwie miały osłodzić gorycz brnięcia w te "kołcznigowe" bzdety... I tutaj SZOK. Książka napisana jest znakomicie, lekko, wciąga tak, że trudno jest się od niej...

Dzień dobry!

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić pewną książkę, która zaciekawiła mnie swoim tytułem. Otóż ani autor, ani tytuł nie wydawał mi się znajomy. Znów będzie mi ciężko cokolwiek na jej temat napisać. Chociaż nie powiem, wpasowała się idealnie w tło mojej klasowej sytuacji jednym fragmentem, ale niestety nie podam go, bo jakby czasem... :D

A więc przejdźmy do...

• Mam - ebook
  • 2020
  • Bo kto się nie rozwija...
  • Życie jednym słowem - Duch, Umysł, Ciało i wszystko wokół.
  • Rozwój osobisty
  • OLIMPIADA CZYTELNICZA

Jarosław Gibas Motocyklizm. Droga do mindfulness - wolność, radość, motocykle Zobacz więcej