Się jedzie

Reporter
2016-01-01
2016-01-01
Podróż

Każda podróż jest przygodą- uczącą, zaskakującą. Niekiedy kończy się dobrze, niekiedy podczas jej trwania napotykamy na różne przeciwności losu. Później możemy się z tych przygód śmiać lub opowiadać je jako przestrogę dla innych.

O tym właśnie jest ta książka.
To zbiór różnych opowiadań- humorystycznych, dramatycznych, życiowych lub po prostu takich, które stanowią dla nas ciekawostki turystyczne. Historie opowiadane są przez ludzi znanych mniej i bardziej, co doskonale pokazuje, że różne przygody zdarzają się różnym ludziom, niezależnie od ich stanu majątkowego czy sławy.

Osobiście bardzo przyjemnie mi się czytało tę pozycję. Nie była jakoś szczególnie zachwycająca, ale nie nudziła. Niektóre opowieści wywołały u mnie salwy śmiechu, inne skłoniły do refleksji oraz.. chęci odwiedzenia konkretnych miejsc.

Ogólna ocena bardzo pozytywna. Polecam :)

O tym właśnie jest ta książka.

Coś strasznego. Na pewno przydarzyła Wam się kiedyś kiepska podróż. Czasami się zdarza. Pogoda paskudna, lawina problemów na głowie, źle dobrane towarzystwo etc. Ta książka jest właśnie taka. Tylko żal papieru, na którym ją wyprodukowano. Jedyny plus dla opowiadających i RPA

Dodaj cytat z książki Się jedzie