Przepis na fałszerza

Magda Omilianowicz Wydawnictwo: Reporter literatura faktu
Reporter
literatura faktu

Na półkach: , , , , , , , ,

Dziś przychodzę do Was z kolejnym reportażem autorstwa Magdy Omilianowicz. Po wstrząsających „Mistrzyniach kamuflażu…” autorka przybliża nam rozmowę zupełnie innego kalibru, poznajemy bowiem historię Zdzisława N. nazywanego m.in. „Matejką z Monte”, czy „Królem fałszerzy”.

Życie tego mężczyzny od najmłodszych lat nie należało do łatwych. Wychowywany w patologicznej...

• - Sandomierz
  • Literatura faktu
  • @Blog
  • Od Wydawnictw/Autorów - Recenzenckie
  • Autografy/Dedykacje
  • @FanPage
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przepis na fałszerza