Większy kawałek nieba

Patronat LC
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Znak Cykl: Iga i Wiktor (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Znak
literatura polska
Iga i Wiktor (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Okładka książki Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska
10,0
Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska,...
Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
10,0
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Niegrzeczne święta Meg Adams, Justyna Chrobak, Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński
10,0
Niegrzeczne św... Meg Adams, Justyna ...

Oficjalne recenzje i

A może by tak... bogato wyjść za mąż?

[ 19 ] Link do recenzji

Uwaga książka nie kończy się, ale urywa. Dodatkowo drugi tom jest już inny w stylu.

No nie lubie dodawać opini do tego rodzaju listeratury... bo wiem, że jest wielu fanów Pani Mirek. Ja tez ja lubię chociaż nie są to górne loty. Ale czytam jak jest mi żle, jak potrzebuję czegoś lekkiego i czegoś co mogę przeczytać i zapomnieć.. I cieszę się, że jest ! bo wiem, że zawsze dostanę od Niej tą ciepłą literaturę i poczuję się jak otulona iepłym kocem bez...

Lekka pozycja, ale poruszająca ważne tematy. Obok rodzącej się miłości autorka opisuje różne ludzkie problemy, od biedy do uzależnień. Z ciekawością sięgam po drugi tom.

Przyjemna książka nie wyróżniająca się niczym i nie wnosząca niczego. Nadaje się na zabicie nudy w zimowe wieczory

Książki Krystyny Mirek, które dotychczas przeczytałam to jak miód dla duszy - ta też taka jest. Trochę naiwna, trochę za słodka, ale napawająca optymizmem. Bohaterowie książki są sympatyczni, dobrzy, przyjacielscy. Wszystko dzieje się na zasadzie "mówisz i masz" - potrzebujesz pomocy? zawsze znajdzie się ktoś wyciągający rękę, podający pomysł, rozwiązujący problem. Trochę...

Wprost cudowna książka 😀

Rzadko spotyka się kogoś takiego jak Iga. Niewyrachowanego, honorowego. Zloscila mnie trochę jej uległa postawa wobec ojca alkoholika, który równo jej mieszał w życiu.
Generalnie fajna książka o Kopciuszku. Polecam

Książka wybitnie przewidywalna... Skąd te wysokie oceny? Nie nam pojęcia. Sztampowa - bogaty, przystojny i biedna zahukana, nie przypomina wam to czegoś? Nawet odpowiednik karty się znajdzie:).
Szczerze? Szkoda czasu!

Sympatyczne czytadlo

Książka dosłownie mnie porwała. Rewelacyjna, nie mogłam się wprost od niej oderwać, wciąż chciałam jeszcze. Książka o samotności o pragnieniu akceptacji i niewypowiedzianym pragnieniu miłości. Jednak książka miała coś z bajki, coś niesamowitego, niespotykanego w "normalnym życiu". Młoda biedna dziewczyna i on bogaty książę z bajki....i wielka przepaść między światami. Mimo...

Dyskusje

• 2018