KUCHNIA DLA FACETA

Okładka książki KUCHNIA DLA FACETA
praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Man-Up Your Meals
Firma Księgarska Olesiejuk
2014-01-01
2014-01-01
Hanna Turczyn-Zalewska
kuchnia posiłki przepisy mężczyźni mięso

Książkę kupiłam dla mojego (obecnie już ex) faceta :) Świetny kształt, bardzo twarda ( praktyczne w kuchni), niedroga i z pięknymi zdjęciami. Przepisy są dość łatwe, z dość łatwo dostępnych składników. W większości są to szybkie przepisy i naprawdę z typowo męskim żarełkiem. :) Wytłumaczone jak krowie na rowie nie obrażając przy tym inteligencji Panów. Moim zdaniem warta uwagi. Polecam!

Dodaj cytat z książki KUCHNIA DLA FACETA