Rynek Główny w Krakowie

historia
Ossolineum
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki Rynek krakowski odkryty na nowo Elżbieta Maria Firlet, Waldemar Komorowski, Jan M. Małecki, Mieczysław Rokosz
Ocena 7,5
Rynek krakowsk... Elżbieta Maria Firl...

Rzetelnie i przejrzyście przedstawiona historia krakowskiego rynku wraz ze wszystkimi jego budynkami. Pozycja obowiązkowa dla chcących poznać dzieje Rynku Głównego w Krakowie. Dla zainteresowanych polecam jako dopełnienie wystawę "Cyberteka. Kraków - czas i przestrzeń" w Pałacu Krzysztofory.

Dodaj cytat z książki Rynek Główny w Krakowie

Ciekawostki historyczne