Rewizja

Nominacja w plebiscycie 2016

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Punkt bez powrotu

85 Link do recenzji

Bardzo przyjemnie się czytało, zresztą jak większość pozostałych Chyłek.

Mam wrażenie że za bardzo promowany autor i jego dzieła, mnie osobiście nie powaliła historia Pani adwokat z bardzo dużymi problemami z alkoholem. Momentami się strasznie ciągnie.

Tak średnio panu Mrozowi ta książka wyszła. Przez połowę mamy bowiem Z A S Z C Z Y T czytać, jak to Chyłka pije i im dłużej o tym jest, tym bardziej się dłuży. Intryga też słaba. Rok wcześniej Krzysztof A. Zajas w książce "Mroczny krąg" opisywał wychodzącego z nałogu alkoholowego komisarza Andrzeja Krzyckiego i to było dużo ciekawsze.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna część i kolejna historia, zagadki i życie Chyłki. Minusem ciekawych, intrygujących książek jest odstawienie swojego życia na rzecz literackiej fabuły :)

HIstoria ciekawa, ale zaczynam być zmęczona postacią pani Chyłki. Jej zachowaniem.

Daje 7 gwiazdek bo te powieści wciągają. Kolejna część, która mnie zaskoczyła przede wszystkim Chylka i jej życie które zmieniło się diametralnie. Czytam i trzymam kciuki żeby w końcu sie ocknela i weszła za trzezwą drogę życia. Z drugiej strony czegoś mi brakuje w kolejnej części.....nie wiem czy Mròz zdoła mnie przekonać i zainteresować żebym przecztala całą sagę z Chyłką...

Popłyneła Chyłka, niczym Harry Hole w najczarniejszych momentach. A chyba nawet i jeszcze bardziej. Z tą różnicą, że jednak tequila to nie Jimm Beam ;)

Czytało się jak czytadło. Szybko weszło, a jak szybko wyjdzie?

Sprawa obrony genialna. Jak zawsze przystępnie opisana. Wartka akcja. Co bardzo mi się podoba.
Dodatkowym atutem są smaczki z życia Chyłki.. polecam

Szkoda Chylki ale czytam dalej...

Czołem! Z tej strony Chyłka. Wiecie już kim jestem więc będę się streszczać. Od kilku tygodni a nawet miesięcy nie potrafię trzeźwo myśleć nie zaglądając do kieliszka. I to mnie zgubiło. Podjęłam się prowadzenia sprawy, krótko mówiąc gównianej. A wszystko po to, by udowodnić moim byłym pracodawcom kto tu rządzi. Mój klient został oskarżony o zamordowanie swojej żony i...

Dyskusje

14 215