Rewizja

Oficjalna recenzja

Punkt bez powrotu

80 Link do recenzji

Na półkach: , , , , , ,

Tak, to dalej gniot. Tak, dalej jest tam sterta bzdur ("tymczasowe zatrzymanie" serio, autorze?). Tak, dalej uważam, że to chłam. Ale w formie audiobooka weszło idealnie. Lektor ma bardzo przyjemny tembr głosu i autentycznie - zmienił to "arcydzieUo" mocno na plus.
Co do samej fabuły, litości. Chlanie wódki, bez mała ma sali sądowej, nie przechodzi w nor...

Bardzo poprawna, dokładnie taka sama jak poprzednie książki tej serii. Nie mam się nad czym zachwycać, ale też nie mam nic przeciwko. Było po prostu ok.

Lepsza od poprzedniej czesci

Na początek powiem, że niesamowicie wlokła mi się ta część z serii o Chyłce. Nie wiem, czy była to kwestia wielowątkowości sprawy, która najpierw toczyła się najpierw w sądzie karnym, a później druga część sprawy miała miejsce w sądzie cywilnym. Najbardziej drażniło mnie jednak pijaństwo Chyłki. A teraz kilka słów o tym, czego dotyczy książka:

W niewyjaśnionych okolicz...

Pod koniec akcja nieco przyśpiesza... dużo opisów.... czytałam znacznie dłużej niż "Chyłkę".... czekam na 2 sezon serialu ;) na pewno nie skończę na II tomie :D

Rewizja hmm, książkę czyta się naprawdę przyjemnie i szybko może po części spowodowane jest to tym iż zawiera w sobie trochę i sensualnej prawdy. A prawdą jest walka z ubezpieczycielami, bo niestety, ale zawsze będą szukać jakiegoś małego punkciku aby nie wypłacić odszkodowania lub w jak najmniejszym wymiarze. Dlatego też czytelnik nie tylko znajduje się w świecie wyobraźni au...

Świetna książka. Pan Remigiusz wyrobił sobię taki "warsztat" że jego książki czyta się jednym tchem.

Jak wcześniejsze książki Mroza, trzyma w napięciu, ciekawa jestem jaka będzie kontynuacja! Szkoda, że w bibliotece się tyle czeka na kolejne części ale tak to jest jak książki są poczytne!

Przystępna treściowo fabuła sprawia, że czyta się bardzo szybko i nie ma się ochoty na oderwanie od lektury. Z niecierpliwością czekam na dalsze losy głównych bohaterów! :)

Tym razem było mniej ciekawie, było także mniej Iron Maiden. Było jednak na tyle ciekawie, że z przyjemnością przeczytam o dalszych losach Chyłki i Zordona.

Dyskusje

Video