Razzmatazz

2015-12-11
2015-12-11
poezja internet

chłop co internet przedrukował
momentami ten absurd jest zbyt gęsty, że lekko skręca w środeczku, ale większość czasu dość miłe, zbite historyjki

chłop co internet przedrukował

Copypasty-pamietniki, miejscami zbyt upstrzone absurdem.

Copypasty-pamietniki, miejscami zbyt upstrzone absurdem.

Chciałem, próbowałem, nie śmiechłem. Przykro. Nie było nawet do tzw. zapchajdziury na czas spędzony w kiblu- wersja w pdf., szkoda spłukiwać telefon.

Ulep absurdu w krótkich formach.
Zdecydowanie dla miłośników takich eksperymentów.
Historie krótkie, pastowe, często czerpiące z internetów.
Dla mnie bomba.

Ulep absurdu w krótkich formach.
Zdecydowanie dla miłośników takich eksperymentów.
Historie krótkie, pastowe, często czerpiące z internetów.
Dla mnie bomba.

Dużo się śmiałam czytając tą książkę. Dobrze trafiłam, ponieważ jestem w takim momencie w swoim życiu, że potrzebuje zapomnieć o problemach.

Na wskroś zabawne, przenikliwe i doprawione cudownymi dawkami absurdu czy może nawet realizmu magicznego. Warte przeczytania!

Kompletna strata czasu, nawet mamy na Kwejku są śmieszniejsze niż bełkot Mrozińskiego. Jego anegdotki to nudne pier... nie bez sensu, ze słabymi i przewidywalnymi puentami. Historie udające faktyczne ciekawostki historyczne są z błędami rzeczowymi, na przykład w rozdziale "Markiz de Sade" wszystko jest istotnie prawdą i się wydarzyło, ale złej osobie jest przypisany opis czaszki markiza (nie Spurzheim, a Ramon ją przeanalizował i napisał, że taką czaszkę mógłby mieć papież). I nie, to nie jest ubarwienie rzeczywistości, jak gadający pies, tylko zwyczajny błąd.

Hłasko?, A kto to napisał? - Sowa, córka piekarza.
Zjadła snickersa, orzeszki wypluła. .

Hłasko?, A kto to napisał? - Sowa, córka piekarza.
Zjadła snickersa, orzeszki wypluła. .

Oh Karol...

Oh Karol...