Autopsja

Tess Gerritsen Wydawnictwo: Albatros Cykl: Rizzoli/Isles (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Vanish
thriller sensacja kryminał gerritsen autopsja

Oficjalne recenzje i

Kłopotliwa autopsja

[ 13 ] Link do recenzji

Uwielbiam ta autorkę. Każda książkę z tej serii czytam w mig 🙂 oby więcej takich autorow

Tytuł, który kupuje mój mózg. Początek, który kupuje moją uwagę w stu procentach. Bo jak się nie jarać, gdy w prosektorium budzi się dziewczyna, która według wszelkich informacji od kilku godzin nie powinna żyć?
Ten tom podoba mi się najbardziej, jeśli chodzi o tematykę. Bezpieczeństwo państwa, niby groźba zamachu terrorystycznego, a w tle codzienność pełna cierpień....

Bardzo dobra jak poprzednie z tej serii ,po prostu autorka dobrze pisze.Z drugiej strony bardzo naiwna ,pani detektyw zawsze ma super szczęście,że unika cudem śmierci w ostatniej chwili,a trzy dni po porodzie bryka jak młody źrebak ze spluwą w dłoni z cyckami pełnymi mleka ale co tam,tak rozkminiać to można każda książkę czy film ,znajdzie się wiele nonsensów.Tematyka inna...

Mam trochę problem z tą książką. Jako niezalezna calosc jest nawet fajna, fabula interesujaca i tak dalej. Irytujace sa jednak wstawki Jane i jej meza na temat ogromnego szczescia i zyciowej stabilizacji. Sa razem od pol roku, z powodu ciazy i brzmi to troche karykaturalnie, tak "amerykansko". A juz jedna z ostatnich scen, kiedy ona spiewa dziecku, a on stwierdza "nigdy nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trzymający w napięciu od pierwszych do ostatnich stron triler. Zostaje w pamieci na dłużej

Jak zawsze książka wciąga od pierwszych stron! Czyta się szybciutko z ogromnym zaciekawieniem. Zabieram się za następne części!

Polecam, ważna tematyka.

Bez wielkiego rozpisywania się. Ta cześć jest po prostu FENOMENALNA :)

Kolejny bardzo dobry thriller z pod pióra Tess Gerritsen. Tym razem mamy nawiązania do powiązań biznesu, polityki i służb specjalnych w USA. Nie zabrakło oczywiście głównych bohaterek cyklu. Warto przeczytać, choć wolę poprzednie tomy za ich tematykę.

Według mnie jedna z lepszych pozycji Rizzoli/Isles. Kryminał bardzo ciekawy, nieprzewidywalny dużo się dzieje. Nie trzeba czytać poprzednich części aby móc być obeznanym z akcją.

Jets tutaj napewno więcej zagadek niż w poprzednich cześciach, cały czas towarzyszy nam dreszczyk emocji. Książka zaczyna się od historii Mili, w książce łączy się ona z dochodzeniem w sprawie...

Dyskusje

7 924