Gump i spółka

Okładka książki Gump i spółka
Winston Groom Wydawnictwo: Albatros Cykl: Forrest Gump (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
1995-01-01
Julita Wroniak-Mirkowicz
Forrest Gump Winston Groom

więcej Więcej

Jako wielki fan 1 tutaj tez sie nie zawiodlem , kontynuacja wesolych i fantastycznych przygod Naszego Forresta .Prosto i ladnie napisana wesola , czasem smutna czesto przekoloryzowana ale taka wlasnie ma byc

Ta część książki jest bardziej zbiorem gagów. W trakcie czytania nawet nasuwają się skojarzenia z popularnymi internetowymi pastami.
Książkę w odniesieniu do pierwszej części oceniam słabo. Gdyby jednak oceniać jako osobną pozycję to jest to całkiem zabawny zbiór past z czasów przed-internetowych.

Wspaniała. Można śmiać się, można płakać.

Książka pisana na siłę, chyba tylko dla zysku po filmie.
Zamiast uroczej opowieści z pierwszej części dostajemy serię nieprawdopodobnych wydarzeń, orangutana i debila Forresta

Czyta się równie szybko, jak nawet nie szybciej, niż pierwszą część, lecz suma sumarum- jakościowo dużo gorsza książka, zbyt monotonna i niczym się nie wyróżnia

Taka pisana na siłę...

Momo, ze kontynuacja, to wciągnęła. Czasem dobrze doczekać jednak do happy-endu razem z bohaterem :)

Genialnie rozrywkowa ale i do myślenia książka. Dobra na chandrę (ja nie miałem). Forrest rulez.

Kontynuacja szalonych przygód Forresta Gumpa, który po plajcie przedsiębiorstwa krewetkowego zostaje m.in amerykańskim szpiegiem, doprowadza do upadku muru berlińskiego, ląduje w sali sądowej za machlojki finansowe na ogromną skalę, robi furorę w lidze futbolu amerykańskiego, oraz wychowuje swojego syna.
Dzieje się niemal bez przerwy, Forrest co chwilę spotyka starych...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

No cóż tu można powiedzieć UROCZA OPOWIEŚĆ.. Pięknie ukazuje życie jako takie, czasem słońce czasem deszcz, ważne żeby umieć się cieszyć małymi rzeczami i być dobrym człowiekiem.

2 049
  • Chcę w prezencie