Psychologia biznesu

Adam Ubertowski Wydawnictwo: Oficynka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Oficynka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Rewelacyjne kompendium wiedzy z zakresu psychologii. Czytałam tę pozycję naprawdę długo. Nie dlatego, że przytłoczyła mnie ilość stron - wręcz przeciwnie. Wiedza, jak w książce 7 zasad Coveya, podana jest tak skrupulatnie i zarazem przystępnie, że nie sposób bezrefleksyjnie przejść do każdego kolejnego rozdziału.

Ilość materii może przytłoczyć, dlatego warto poświęcić jej co najmniej kilka wieczorów, a jeszcze lepiej analizować po rozdziale w zakresie, w którym najbardziej nas interesuje.

(...)

Dużo? Tak. Zdecydowanie. Natomiast, nie uważam, że zbyt wiele. Wiedza teoretyczna uzupełniona jest przykładami z praktyki, barwnymi scenkami, a ważniejsze kwestie zostają wypunktowane. Ja...

• Moja biblioteczka
  • 52 książki (2016)
  • 2016
  • Biznes, jak osiągnąć sukces

Dodaj cytat z książki Psychologia biznesu