Deep Down

Brenda Rothert Wydawnictwo: Silver Sky Publishing, Inc Cykl: Lockhart Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Silver Sky Publishing, Inc
Sociology Abuse New Adult romance
Lockhart Brothers (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Sociology Abuse New Adult romance

Początek bardzo mi się podobał, poznajemy Ivy, którą spotyka wielka tragedia i jakoś próbuję sobie z tym poradzić, układając swoje życie na nowo. W ten sposób poznaje Reed'a, który od razu przypada wzbudza jej zainteresowanie. Męski, silny i inteligentny typ, który uwielbia dzieci. Ich spotkania oraz poznanie rodziny Reeda są fajnie opisane. Dopiero później zaczęłam czuć...

I znów coś poniżej 3 w mojej ocenie. Kobiet, główna bohaterka, po pierwsze jej uczucia nie było ich. Jak robot- ma być i koniec. Mężczyzna? Nie mam słów. Przepraszam za ocenę, le w tej powieści jest tylko wielka sztuczność.

Pierwszy w serii Brothers Lockhart.
Reed Lockhart- brat, który wraca z powrotem do Lovely po 5 latach po tym, jak pozostawiono go przy ołtarzu .
Ivy - jej historia przerażającej przeszłości. Jak udało jej się przetrwać ostatnie miesiące w liceum jako ciężarna nastolatka, odrzucona przez wszystkich wokół niej i zmuszona poradzić sobie z jej alkoholowym ojcem. Losy i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ksiazka przypadla mi do gustu.

oj, wszyscy bracia są cudowni :) polecam

Na półkach: , , , , ,

Ojciec zrobił coś tak strasznego, a dziewczyna się po tym pozbierała i znalazła swojego Pana Idealnego, ale jak czytałam tą książkę to czułam niedosyt

Zaczęło się bardzo mocno a potem już było tylko bardzo romantycznie. Niewykorzystany pomysł szkoda... ale jest coś bardzo wartościowego w tej książce mianowicie to aby nie oceniać ludzi!

Początek jest mocny ale potem jest pełna dobrych ludzi. Triumf dobra nad złem. Nie jest cukierkowo (chyba że Reed prawdziwy dżentelmen), raczej bardzo "bajkowo". Brakuje tego w życiu aby osobie pokrzywdzonej pomagało tyle dobrych, bezinteresownych ludzi. To mnie właśnie zachwyciło w tej opowieści. Polecam z paczką chusteczek.

Jestem zaskoczona jak ta książka mnie dotknęła. Niby czytało się podobne historie, tutaj jednak autorka miała moc umieszczenia czytelnika w głowie Ivy. Początkowe rozdziały były naprawdę bolesne do czytania. Jej ojciec, podpora, rodzina zniszczyło w niej coś pięknego - niewinność. Cały jej świat, który znała, przestał dla niej istnieć. Podziwiałam jej siłę i determinację,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka z tzw na jedno popołudnie ona po przejściach on z dobrego domu spotykaja się i bum. ijak to zwykle bywa są tajemnice ktoś na kimś sie zawodzi ale pomimo tego daje jej 8 gwiazdek bo porusza naprawde ciężki temat

• 2015
  • E-book