Sommerzauber wider Willen

Okładka książki Sommerzauber wider Willen
Sarah Morgan Wydawnictwo: Mira Taschenbuch Cykl: Snow Crystal (tom 2) literatura piękna
literatura piękna
Snow Crystal (tom 2)
Suddenly Last Summer
Mira Taschenbuch
2015-06-10
Data 1. wydania:
2015-06-10
niemiecki

Część druga cyklu Snow Crystal koncentruje się na bracie bliźniaku Jacksona, doktorze Seanie O'Neilu. Sean po śmierci ojca nie znosi rodzinnego interesu i przebywa w otoczeniu rodziny jak najrzadziej koncentrując się na swojej medycznej karierze. Niestey, nie wszystko w życiu układa się tak jak sobie zaplanowaliśmy i Sean szybko się o tym przekonuje.
Książka to takie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to