Sommerzauber wider Willen

Sarah Morgan Wydawnictwo: Mira Taschenbuch Cykl: Snow Crystal (tom 2) literatura piękna
Suddenly Last Summer
Data 1. wydania:
niemiecki
Mira Taschenbuch
Suddenly Last Summer
Snow Crystal (tom 2)
literatura piękna
niemiecki

Część druga cyklu Snow Crystal koncentruje się na bracie bliźniaku Jacksona, doktorze Seanie O'Neilu. Sean po śmierci ojca nie znosi rodzinnego interesu i przebywa w otoczeniu rodziny jak najrzadziej koncentrując się na swojej medycznej karierze. Niestey, nie wszystko w życiu układa się tak jak sobie zaplanowaliśmy i Sean szybko się o tym przekonuje.
Książka to takie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to