Alina Bronsky Wydawnictwo: Kiepenheuer&Witsch literatura piękna
literatura piękna
niemiecki
9783462048025
Czarnobyl życie po katastrofie rodzina wspólnota

Tą książkę bardzo dawno dodałem do półki "chcę przeczytać". Ponieważ odkryłem, że jest dostępna na pewnym muzycznym portalu streamingowym postanowiłem ją przesłuchać. Nie często, ale od czasu do czasu słucham książek w tym serwisie. Jest to serwis zawierający głównie muzykę, wbrew pozorom zawiera również dość sporą bibliotekę audiobooków.

Książka bardzo miło mnie...

Och, ale nastrój...Sophie Rois czyta rewelacyjnie!!! Wolałam słuchać niż czytać.
Doczytałam o Czarnobylu i faktycznie byli ludzie, głównie starsi, którzy potajemnie powrócili do swoich domów. Nie zależało im na tym, ze będą żyli kilka lat krócej.

Bardzo ciekawa pozycja. Często też dowcipna ;-) Na pewno sięgnę po kolejne audiobooki tej autorki.

• Anglojęzyczne
  • Deutsch