Brighter Than The Sun

Okładka książki Brighter Than The Sun
Darynda Jones Wydawnictwo: St. Martins Press Cykl: Charley Davidson (tom 8.5) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Charley Davidson (tom 8.5)
St. Martins Press
2015-10-01
Data 1. wydania:
2015-10-01
angielski

Krótka nowela napisana z punktu widzenia Reyesa. Historia jego życia i jego przyrodniej siostry Kim, gdy wychowywał ich Earl. Opisane są jego uczucia także w stosunku do Dutch.

Jedyne co, to opowiadanie wzbudziło mój apetyt na ponowne przeczytanie całej serii od początku, ponieważ mnóstwa szczegółów po tak długiej przerwie już nie pamiętam.

Uwielbiam Reyes'a, ale jako narratorkę w sumie wolę Charley. Z nią nic się nie równa. Rozumiem potrzebę opowiedzenia historii Reyes'a, na pewno dzięki temu o wiele lepiej można go zrozumieć, to co przeszedł, zabrakło mi jednak tutaj jakiegoś POV z wydarzeń, kiedy Charley częściej pojawia się w jego życiu. Historia syna Szatana kończy się tutaj jakoś na drugiej części cyklu....

Smutna historia Reyes'a.

Smutna historia Reyes'a.

książka jest brutalna, ale jest warta przeczytania. tym razem widzimy i przeżywamy wszystko od jego strony. Książka jest pełna tego co kochamy w
książkach Daryndy.

książkach Daryndy.