Sacked

Okładka książki Sacked Jen Frederick
Okładka książki Sacked
Jen Frederick Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Gridiron (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Gridiron (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2015-09-04
2015-09-04
New Adult College Romance Sports

Okładka książki Last Hope Jessica Clare, Jen Frederick
Last Hope Jessica Clare, Jen ...
Okładka książki Last Kiss Jessica Clare, Jen Frederick
Last Kiss Jessica Clare, Jen ...
Okładka książki Last Breath Jessica Clare, Jen Frederick
Last Breath Jessica Clare, Jen ...
Okładka książki Last Hit Jessica Clare, Jen Frederick
Last Hit Jessica Clare, Jen ...

Niczym zaskakująca książka. Choć czyta się łatwo i przyjemnie.

Niczym zaskakująca książka. Choć czyta się łatwo i przyjemnie.

183 / 2020

183 / 2020

Książka nie porywa, bo jest dość przewidywalna. Jednak czyta się miło, lekko i przyjemnie. Nie ma jakiś strasznych dramatów. Największe zaskoczenie to Knox będący prawiczkiem?(Swoją drogą to było trochę dziwne). No i oczywiście fakt że ma brata bliźniaka, który ostatecznie nie może uwierzyć, że El może ich rozróżnić :) Uśmiałam się z niego. Ella miała naprawdę psychopatycznych rodziców, dobrze że w końcu się ich pozbyła.

To chyba druga książka, którą przeczytałam, gdzie główny bohater jest prawiczkiem. Tamtej już nie pamiętam i nie wiem jak będzie z Sacked. Mam ambiwalentne odczucia, jeśli chodzi o tą powieść. Początek strasznie mi się dłużył, często zastanawiałam się, czy ja wo ogóle rozumiem o czym bohaterowie mówią. Większość dialogów jakoś mi nie współgrała i miałam wątpliwości jeśli chodzi o wybuch miłości pomiędzy Knoxem a Ellie. Zastanawiałam się jak autorka pokaże całą tą sytuację Knoxa z jego "V", ale nie spodziewałam się, że po kilku tygodniach będzie jak ogier na bateriach :P:P i do tego będzie wspaniały przy swoim pierwszym razie. :P Tak naprawdę w pierwszej części książki bardziej podobali mi się inni zawodnicy: Hammer, Matty, Ice, Jack i fajna współlokatorka Ellie - Riley. Tak naprawdę przekonałam się trochę do Knoxa i Ellie po tym jak zerwali :) akcja przyspieszyła, więcej się działo i było jakoś normalniej. Oczywiście podejrzawałam, że skończy się ślubem po tym jak trener zezwoił tylko rodzinie na kontkt z Ellie, po jej wyznaniu grzeszków. Dziwię się tylko, ze jego rodzice faktycznie byli tym chyba zadowoleni. No ale to książkowa rzeczywistość, gdzie 21- latek będzie zarabiał 16 mln :D Sacked na pewno doskonałe nie jest, za dużo w nim seksu, niż prawdziwiych relacji, ale podobały mi się wstawki humorystyczne chłopaków i ich dzikie pomysły.

• Sportowcy
  • Rozczarowanie