W szponach czerwonych

Leszek Żebrowski Wydawnictwo: Księgarnia Naszego Dziennika historia
Księgarnia Naszego Dziennika
historia
2015-01-01

Fikcja lustracji i dekomunizacji.

Interesujący i ważny wykład publicysty ''Naszego Dziennika". Naukowiec kreśli kulisy formowania się władzy komunistycznej w Polsce. W barwny sposób pisze też o zalążkach służb specjalnych i mechanizmach ich działalności.

''Kres komunizmu, socjalizmu w Polsce? Formalnie tak, a w rzeczywistości zostały struktury z tamtego czasu, grupy...

Doskonały wykład Leszka Żebrowskiego na temat naszej historii najnowszej . Jaki wpływ na współczesną Polskę miał mroczny czas komuny , widzimy wszyscy ale nie wszyscy potrafią właściwie ocenić negatywne skutki dyktatury komunistycznej

• Historia
  • Polska
  • Łukasz chce przeczytać
  • Prezent komuś
  • Nauki społeczne - historia
  • II wojna światowa i Powstanie Antykomunistyczne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W szponach czerwonych