The Mistress

Okładka książki The Mistress Tiffany Reisz
Okładka książki The Mistress
Tiffany Reisz Wydawnictwo: Mira Cykl: The Original Sinners (tom 4) literatura obyczajowa, romans
The Original Sinners (tom 4)
Mira
2013-01-01
2013-01-01
Erotica > BDSM Adult Fiction Erotica Romance Dark Contemporary Adult

Dziwię się, że seria The Original Sinners pomimo, że nie jest już nowością na rynku wydawniczym nie została wydana w Polsce. Jak dla mnie jest to prawdziwa perełka wśród erotyków. Zarówno historia opowiedziana przez wszystkie 4 pierwsze tomy jak i styl Tiffany Reisz są naprawdę mistrzowskie. Najbardziej w całej serii podobało mi się to, że mimo tego, że całość dzieję się w świecie BDSM i praktycznie wszystko kręci się wokół seksu, to samego seksu jest stosunkowo niewiele, a wręcz wcale w porównaniu do innych książek tego typu. Dla mnie osobiście to ogromny plus, bo co to za przyjemność czytać co 10 stron niemalże te same opisy uniesień bohaterów. Bardziej interesuje mnie chemia między bohaterami i relacje między nimi, a tutaj tego zdecydowanie nie brakuje. Każda postać jest na swój sposób wyjątkowa i interesująca, a wzajemne powiązania między poszczególnymi bohaterami wraz z biegiem czasu są stopniowo odkrywane, dzięki czemu seria niesamowicie wciąga i ciągle chce się wiedzieć co będzie dalej. W przyszłości na pewno sięgnę po książki dopełniające serię i opowiadające o wcześniejszych losach życia bohaterów, a także po inne książki autorki. Gorąco polecam.

“My confession begins," Father S said, "as the confessions of many men begin - with three words"
"Father forgive me?" Michael hazarded a guess. Father S signed.
"I met Eleanor.”

• PO NIEMIECKU