Lena. Wieczór z opiekunką

Roser CapdevilaFanny Joly Wydawnictwo: Debit Seria: Lena opowiadania, powieści dla dzieci
Debit
opowiadania, powieści dla dzieci
Lena

W pewnym momencie przychodzi taki dzien kiedy rodzice po wielu miesiącach a nawet latach wychodzą z domu tylko we dwoje. Z dziećmi zostaje wtedy niejednokrotnie opiekunka. Jest to dla nich całkowicie nowa sytuacja, z którą pomaga oswoić się w dość zabawny sposób ta książki. Polecam!

Krótka, ale bardzo zabawna opowieść dla młodszych dzieci. Duże litery ułatwiają im lekturę. Jednak myślę, że do gustu przypadnie każdemu – także rodzicom. Ubaw po pachy gwarantowany.

Na półkach: , , , , ,

Bardzo fajna książeczka, świetnie napisana. Wspaniałe ilustracje! Książka idealna dla dzieci :)
Poza tym porusza zasadnicze kwestie bardzo ważne dla naszego dziecka. W tej akurat jest zostanie malucha z opiekunką gdy rodzice chcą wyjść do opery.
POLECAM :)

Kolejne spotkanie Kamili z Leną i to spotkanie bardzo udane. Córka polubiła już tą roztropną i zaradną dziewczynkę. Na pewno sięgniemy po dalsze opowiadania o Lenie i Kubusiu.

Książeczka porusza klasyczny problem jakim jest opiekunka. W sumie gdy dziecko zostaje pod opieką nowej niani zawsze wiąże się to z niepewnością i strachem. Tak właśnie czuje się Lena. Jest oburzona, że rodzice w ogóle wpadli na pomysł by wyjść i zostawić dzieci pod opieką opiekunki. Lektura oczywiście kończy się dobrze a opiekunka… No cóż, przekonajcie się sami...

• Książeczki córeczki
  • 💛 Półeczka Córeńki 💛