Pensjonat Muszelka. Nowi goście

Fanny Joly Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Pensjonat muszelka (tom 2) opowiadania, powieści dla dzieci
Magdalena Talar
Znak emotikon
Pensjonat muszelka (tom 2)
opowiadania, powieści dla dzieci
Magdalena Talar

Polecam 🧡💛💚💙💜

Druga książka o cudownym pensjonacie, nad samym morzem, pełna przygód i humoru. Będą też duchu, zwroty akcji i tona innych przyjemności. Mam taka słabość, że lubię książki z pogranicza dzieci/młodzież, to chyba taki niedosyt z dzieciństwa. Cudowności serdecznie polecam ❤

• Przeczytane w 2020
  • Dla Laury