Pensjonat muszelka

Fanny Joly Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Pensjonat muszelka (tom 1) opowiadania, powieści dla dzieci
Magdalena Talar
Znak emotikon
Pensjonat muszelka (tom 1)
opowiadania, powieści dla dzieci
Magdalena Talar

Możecie się ze mnie śmiać, że czytam książki dla dzieci, ale te książki mogą sprawiać tak dużo frajdy, że szkoda by ich nie czytać. Nie wyobrażam siebie dla dzieciaków lepszej lektury na lato, jak właśnie przygody dzieciaków z Pensjonatu Muszelka 🐚Poznajcie życie w nadmorskim pensjonacie z zupełnie innej strony. Jest ciekawie i zabawnie, chętnie spędziłabym z nimi te...

Nie mogę ocenić "Muszelki" tak samo wysoko jak "Pralinki".
Jest to zupełnie inny typ opowiadanej historii, jednakże nie pozbawiony uroku :)
Jeśli czytaliście "Pralinkę", możecie też sięgnąć po to - nie będziecie zawiedzeni.

PIĘĆ OPOWIADAŃ
Publikacja Fanny Joly, autorki słynnej serii Pralinka, podzieliła książkę na pięć głównych rozdziałów, a tytuł każdego z nich jest wprowadzeniem do odrębnej, niezwykłej przygody. W „Do kuchni marsz” przeczytacie o tym, jakie oryginalne menu zapodały dzieci gościom, kiedy zachorowała kucharka Stasia. „Podejrzane ptaszki” to detektywistyczna podróż śladami...

„Pensjonat Muszelka” to idealna pozycja na nadchodzące lato!!!

Pięć zabawnych przygód dwójki dziesięciolatków w komiczny sposób pokazuje nam codzienne życie w nadmorskim pensjonacie. A nie jest to życie łatwe :)

Czy przygotowanie obiadu dla gości może być trudne? Czy założenie klubu opieki nad maluchami jest dobrym pomysłem? Dlaczego nie każdy właściciel hotelu z chęcią...

• 2018
  • Serie
  • Na wymianę / sprzedaż
  • Zosia 2019
  • Przeczytane Zosia
  • 2019- przeczytane
  • Dla Laury
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pensjonat muszelka