Pralinka nie daje za wygraną

Okładka książki Pralinka nie daje za wygraną
Fanny Joly Wydawnictwo: Znak emotikon Seria: Pralinka literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pralinka
Znak emotikon
2017-08-01
2017-08-01
Magdalena Talar

Serdecznie polecam - drugi tom mnie nie zawiódł, to zdecydowanie jedna z najlepszych książek (zaznaczam, nie tylko dzieci powinny ją przeczytać!), po jakie miałam przyjemność sięgnąć~~

Super książka.Przepełnia ją humor,zabawa,ciekawe pomysły.Polecam, bo to świetna książka dla dzieci (zarówno jak i pierwsza część).

Niewątpliwy sukces wydawniczy pierwszej części cyklu sprawił, że kontynuacja przygód Alinki Mętlik była tylko przysłowiową kwestią czasu. W końcu doczekaliśmy się ów dnia. „Pralinka nie daje za wygraną”, to nic innego jak ciąg dalszy przygód niesfornej 8-latki, której los nie oszczędził kłopotów w postaci dwóch dokuczających jej na każdym kroku braci. Od razu trzeba...

• Dla dzieci
  • 1aa) Książki do kupienia
  • FANNY JOLY
  • 2019- przeczytane
  • 4. 2018
  • Czytam z córeczką

Dodaj cytat z książki Pralinka nie daje za wygraną