Portrait of a Starter: An Unhidden Story

Okładka książki Portrait of a Starter: An Unhidden Story
Lissa Price Wydawnictwo: Delacorte Books for Young Readers Cykl: Starters (tom 0.5) fantasy, science fiction
16 str. 16 min.
Data 1. wydania:
2012-02-14
16 min.
angielski
starter lissa price starters novella

Na półkach: , , , , , ,

Jest to króciutka książka, a właściwie nowelka, która opowiada o losach Michael'a i Callie. Chłopak dowiaduje się tutaj trochę o Prime Destination. Nie jest to wymagająca książka, więc śmiało mogą po nią sięgnąc osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z czytaniem w języku angielskim.

Książka mnie wciągnęła. Skończyłam ją w ok. 8h. Gorąco polecam fanom sci-fi.

Z tyłu na okładce książki możemy przeczytać:
Świat po wojnie bakteriologicznej, w którym nie ma ludzi między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia. Młodzi, Starterzy, trafiają do zakładów dla nieletnich. Starzy, Enderzy, mogą sobie kupić wszystko, czego tylko zapragnąć. Dzięki firmie Prime...

• Lissa Price (Starter)
  • Młodzieżowe