Smutku nie cenią w Neapolu.

Dorota Ceran Wydawnictwo: Novae Res turystyka, mapy, atlasy
Novae Res
Neapol Włochy Italia podróże przewodnik
turystyka, mapy, atlasy
Neapol Włochy Italia podróże przewodnik

Strata czasu. Koszmarek.

Nie jest to dobra literatura. Moim zdaniem książka niewarta czasu nawet italofila. Nierzeczowa, grafomańska, bez treści. To luźne, niemerytoryczne uwagi autorki, która Neapol zna dzięki licznym wizytom u swojej przyjaciółki Joli.

Książka bardzo mi się podobała czytając ją mamy możliwość przenieś się w wirtualny spacer po Neapolu. Książka wzbogacona fotkami z podróży z pewnością zachęci do odwiedzenia Neapolu który ja osobiście uwielbiam i jest to moja dość subiektywna ocena 😉

Bardzo fajnie napisany przewodnik po Neapolu. W każdym zdaniu widoczne jest uwielbienie autorki do tego miasta, które od zawsze chcę odwiedzić. No i ta najlepsza we Włoszech pizza - kto się z tym nie zgadza, ten się po prostu nie zna. ;)

Garść wybranych informacji o miejscach wartych zobaczenia w mieście i okolicy. Napisana potocznym, bardzo prostym językiem, uzupełniona czarnobiałymi zdjęciami, na których niewiele widać. Jednak jeśli wybieracie się do Neapolu warto sięgnąć i po tę pozycję. Jest kilka praktycznych wskazówek, jest indywidualne spojrzenie na miasto - trochę jak krótka rozmowa z kimś kto w...

Świetnie napisana książka. Widać, że autorka kocha Włochy ,a Neapol , będąc tam wielokrotnie, opisała taki jaki jest naprawdę. Dla mnie ta książka była cenną wskzówką w zwiedzaniu tego niezwykłego miasta i dlatego gorąco polecam ją osobomp planującym wyjazd do Neapolu.

Polecam przeczytać książkę przed podróżą do Neapolu. Świetnie napisana, zachęca do dowiedzenia wielu miejsc. Lepszy niż jakikolwiek przewodnik.

Naprawdę dobra lektura dla wszystkich którzy są ciekawi świata.Przeczytałam tę książkę przed wyjazdem do Neapolu,nie miałam czasu na przekopywanie się przez suche dane z przewodników turystycznych,szukałam czegoś co w szybki i przyjemny sposób przybliży mi to miasto choć na tyle żeby złapać jakiś punkt zaczepienia,żeby po przylocie nie poczuć się zagubionym z pytaniem od...

Książka ciekawa i przystępnie, z humorem napisana.Wiele ciekawostek o Neapolu i jego mieszkańcach, zachęca do odwiedzenia tego wspaniałego miasta obalając mit o czyhających niebezpieczeństwach i wszechobecnym brudzie. Co z tego, jak szata graficzna fatalna. Zdjęcia czarno-białe, wydrukowane na kiepskim papierze, kompletnie nieczytelne i nie oddające atmosfery Neapolu,a...

Nie będę udawać, że silę się na obiektywizm. Jeśli się kocha Neapol, to od tej książki nie można się oderwać.

• 2018
  • Podróżnicze
  • 2019
  • Mój
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Smutku nie cenią w Neapolu.