Smutku nie cenią w Neapolu.

Okładka książki Smutku nie cenią w Neapolu. Dorota Ceran
Okładka książki Smutku nie cenią w Neapolu.
Dorota Ceran Wydawnictwo: Novae Res turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Novae Res
2015-01-01
2015-01-01
Neapol Włochy Italia podróże przewodnik

Ta książka jest tak napisana, że już "na ten tychmiast" chcę zwiedzić, zobaczyć, być, oglądać, słuchać historii, jeść pizzę i lody, pić kawę Kimbo w Neapolu. Bo to jest przewodnik właśnie po tym mieście i super rekomendacja. Napisany lekko na luzie
z mnóstwem ciekawostek neapolitańskich oczywiście. Czuję się przekonana i zaczynam intensywnie myśleć kiedy , co i jak.

Polecam wszystkim zakochanym we Włoszech. Nie jest to przewodnik, raczej pięknie opowiedziana historia. Są tam ciekawostki, których nie zajdziesz w przewodnikach i zabawne sytuacje, które przydarzyły się autorce. Każda strona to zastrzyk dobrej energii i ciekawe spostrzeżenie, przeplecione z krótką historią miejsca. Świetnie napisana, lekkim piórem. Mam nadzieję, że kiedyś pojawią się kolejne pozycje.

Garść wybranych informacji o miejscach wartych zobaczenia w mieście i okolicy. Napisana potocznym, bardzo prostym językiem, uzupełniona czarnobiałymi zdjęciami, na których niewiele widać. Jednak jeśli wybieracie się do Neapolu warto sięgnąć i po tę pozycję. Jest kilka praktycznych wskazówek, jest indywidualne spojrzenie na miasto - trochę jak krótka rozmowa z kimś kto w Neapolu bywa, zna i kocha to miejsce.

Świetnie napisana książka. Widać, że autorka kocha Włochy ,a Neapol , będąc tam wielokrotnie, opisała taki jaki jest naprawdę. Dla mnie ta książka była cenną wskzówką w zwiedzaniu tego niezwykłego miasta i dlatego gorąco polecam ją osobomp planującym wyjazd do Neapolu.

Polecam przeczytać książkę przed podróżą do Neapolu. Świetnie napisana, zachęca do dowiedzenia wielu miejsc. Lepszy niż jakikolwiek przewodnik.

Bardzo fajnie napisany przewodnik po Neapolu. W każdym zdaniu widoczne jest uwielbienie autorki do tego miasta, które od zawsze chcę odwiedzić. No i ta najlepsza we Włoszech pizza - kto się z tym nie zgadza, ten się po prostu nie zna. ;)

Książka bardzo mi się podobała czytając ją mamy możliwość przenieś się w wirtualny spacer po Neapolu. Książka wzbogacona fotkami z podróży z pewnością zachęci do odwiedzenia Neapolu który ja osobiście uwielbiam i jest to moja dość subiektywna ocena 😉

Nie jest to dobra literatura. Moim zdaniem książka niewarta czasu nawet italofila. Nierzeczowa, grafomańska, bez treści. To luźne, niemerytoryczne uwagi autorki, która Neapol zna dzięki licznym wizytom u swojej przyjaciółki Joli.

Strata czasu. Koszmarek.

Strata czasu. Koszmarek.

Niestety strata czasu

Niestety strata czasu

• Podróżnicze
  • Mój

Dodaj cytat z książki Smutku nie cenią w Neapolu.