Z Nowym Jorkiem na NY (drugie wydanie)

Magdalena Muszyńska-Chafitz Wydawnictwo: Magdalena Muszyńska-Chafitz turystyka, mapy, atlasy
Z Nowym Jorkiem na NY
Z Nowym Jorkiem na NY
turystyka, mapy, atlasy
2019-03-01
NY Nowy Jork USA Ameryka

Świetnie napisana, bardzo pomocna książka dla podróżujących do NY. Rozdziały podzielone tak, że szybko można wszystko znaleźć. Mi bardzo pomogła w wycieczce :)

Główna różnica między „Z Nowym Jorkiem na NY„, a innymi przewodnikami jest taka, że to nie są tylko suche informacje o tym, co warto odwiedzić, a czego nie. Książka jest raczej zbiorem anegdot i doświadczeń autorki, które składają się w naprawdę świetnie zgraną całość. Miałam wrażenie, że autorka włożyła naprawdę sporo serca, aby ją napisać. Książka podzielona jest na 18...

Kupiłam ją w czerwcu 2018 bo zawsze marzyłam o zobaczeniu Nowego Jorku. I chyba książka przyniosła mi szczęście ponieważ po pół roku niespodziewanie pojawiła się okazja do wyjazdu 🙂 Lekka, przyjemna, zawierająca masę przydatnych i ciekawych informacji. Polecam i to nie tylko tym, którzy szykują się do wyjazdu lub właśnie z niego wrócili.

,,Z Nowym Jorkiem na NY" przeczytałam po powrocie z Nowego Jorku i w książce Pani Magdy znalazłam kolejny powód, aby tam wrócić! Rewelacyjny, najlepszy, jaki do tej pory czytałam o Big Apple. To nie przewodnik, to książkoprzewodnik. Znajdziemy w nim opisy najbardziej znanych atrakcji w połączeniu z bardzo praktycznymi radami. Książka podzielona jest na rozdziały: 1. W...

Przewodnik, poradnik który należy przeczytać przed wyjazdem do NYC (nawet jeśli już tam byłeś). Książka pomoże Ci zaplanować wyjazd pod względem logistycznym i budżetowym. Wiele informacji których nie znajdziesz w innych przewodnikach - miejsca mniej turystyczne, które oddaja klimat tego miasta. Po zapoznaniu się z publikacja, z Nowym Jorkiem na pewno jesteś na NY!

W praktyce są to poukładane treści z bloga autorki, czyli 1-3 stronicowe felietony na temat konkretnych miejsc lub zjawisk w NY. Polecam tym, którzy wybierają się do Wielkiego Jabłka i chcieliby zejść z najbardziej utartych szlaków - dzięki tej książce można trafić w kilka miejsc, o których nie mielibyśmy szansy dowiedzieć się w inny sposób.

Czemu to zostało wydane dopiero teraz!
Must-read przed podróżą do NYC!

W tym roku spełniam moje marzenie i lecę! Z tą książką pod pachą oczywiście :) Dużo szperałam po różnych blogach w poszukiwaniu informacji, a potem natknęłam się na ten przewodnik i znalazłam w nim wszystko czego potrzebuje. Koleżanka już była i powiedziała, że naprawdę warto go kupić i zabrać ze sobą.

Chaotyczny zbiór mniej lub bardziej przydatnych informacji i subiektywnych spostrzeżeń.

Jedyny przewodnik po NYC, który tak naprawdę warto ze sobą zabrać. Przed wylotem poszedłem do księgarni w poszukiwaniu map i przewodników i miła Pani wyciągnęła mi wszystkie oczywiste Pascale, Marco Polo itd, itp, a potem jeszcze do sterty dołożyła książkę. Powiedziałem, że książki to ja nie chcę, ale nalegała, żebym obejrzał. Wybrawszy przewodniki i mapy na końcu sięgnąłem...

• Podróże
  • 2019
  • Podróżnicze
  • 2018
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Z Nowym Jorkiem na NY (drugie wydanie)