Z Nowym Jorkiem na NY (drugie wydanie)

Okładka książki Z Nowym Jorkiem na NY (drugie wydanie)
Magdalena Muszyńska-Chafitz Wydawnictwo: Magdalena Muszyńska-Chafitz turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Z Nowym Jorkiem na NY
Magdalena Muszyńska-Chafitz
2019-03-01
2016-03-30
NY Nowy Jork USA Ameryka

więcej Więcej

Na półkach: , , , , ,

Ile ja bym dała, żeby posiadać tę książkę, gdy zwiedzałam NY dwa razy! Bo teraz, patrząc wstecz, wiem, że byłam typową turystką, w dodatku strasznie chaotycznie zorganizowaną. A przekonałam się wiele razy podczas pobytu w USA, że warto poznawać tamtejsze miejsca od tej mniej turystycznej strony.
Znajdziecie tu wszystko - dokładne adresy miejsc, co warto i kiedy odwiedzić,...

Nietypowy ale bardzo interesujący przewodnik. Sporo ciekawostek i zabawnych anegdot. Aż chce się tam być podczas czytania! Na pewno przyda się podczas wyjazdu!

Świetnie napisana, bardzo pomocna książka dla podróżujących do NY. Rozdziały podzielone tak, że szybko można wszystko znaleźć. Mi bardzo pomogła w wycieczce :)

Główna różnica między „Z Nowym Jorkiem na NY„, a innymi przewodnikami jest taka, że to nie są tylko suche informacje o tym, co warto odwiedzić, a czego nie. Książka jest raczej zbiorem anegdot i doświadczeń autorki, które składają się w naprawdę świetnie zgraną całość. Miałam wrażenie, że autorka włożyła naprawdę sporo serca, aby ją napisać. Książka podzielona jest na 18...

Kupiłam ją w czerwcu 2018 bo zawsze marzyłam o zobaczeniu Nowego Jorku. I chyba książka przyniosła mi szczęście ponieważ po pół roku niespodziewanie pojawiła się okazja do wyjazdu 🙂 Lekka, przyjemna, zawierająca masę przydatnych i ciekawych informacji. Polecam i to nie tylko tym, którzy szykują się do wyjazdu lub właśnie z niego wrócili.

,,Z Nowym Jorkiem na NY" przeczytałam po powrocie z Nowego Jorku i w książce Pani Magdy znalazłam kolejny powód, aby tam wrócić! Rewelacyjny, najlepszy, jaki do tej pory czytałam o Big Apple. To nie przewodnik, to książkoprzewodnik. Znajdziemy w nim opisy najbardziej znanych atrakcji w połączeniu z bardzo praktycznymi radami. Książka podzielona jest na rozdziały: 1. W...

Przewodnik, poradnik który należy przeczytać przed wyjazdem do NYC (nawet jeśli już tam byłeś). Książka pomoże Ci zaplanować wyjazd pod względem logistycznym i budżetowym. Wiele informacji których nie znajdziesz w innych przewodnikach - miejsca mniej turystyczne, które oddaja klimat tego miasta. Po zapoznaniu się z publikacja, z Nowym Jorkiem na pewno jesteś na NY!

W praktyce są to poukładane treści z bloga autorki, czyli 1-3 stronicowe felietony na temat konkretnych miejsc lub zjawisk w NY. Polecam tym, którzy wybierają się do Wielkiego Jabłka i chcieliby zejść z najbardziej utartych szlaków - dzięki tej książce można trafić w kilka miejsc, o których nie mielibyśmy szansy dowiedzieć się w inny sposób.

Czemu to zostało wydane dopiero teraz!
Must-read przed podróżą do NYC!

W tym roku spełniam moje marzenie i lecę! Z tą książką pod pachą oczywiście :) Dużo szperałam po różnych blogach w poszukiwaniu informacji, a potem natknęłam się na ten przewodnik i znalazłam w nim wszystko czego potrzebuje. Koleżanka już była i powiedziała, że naprawdę warto go kupić i zabrać ze sobą.

• Chcę w prezencie
  • Podróże
  • Podróżnicze
  • USA
  • 2018

Dodaj cytat z książki Z Nowym Jorkiem na NY (drugie wydanie)