Monster High. Przyjaciółki się nie boją

Okładka książki Monster High. Przyjaciółki się nie boją
Gitty Daneshvari Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Monster High (tom 3) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Monster High (tom 3)
Ghoulfriends who's that ghoulfriend?
Bukowy Las
2013-11-06
2013-11-06
Ewa Pater-Podgórna
Monster High

Raczej dla młodszych :)

Uwielbiam tę serię. Jeden wielki głos o akceptację i tolerancję. Plus świetne, barwne postacie nawiązujące do kultury popularnej i klasyki horroru.

Fabuła co prawda się rozkręca, ale szczerze mnie irytuje występujące w książce słownictwo. Wiem, fandom "Monster High" zobowiązuje, ale w niektórych momentach to naprawdę utrudnia czytanie (np. złolicja=policja). Nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak druga część, ale czytało mi się ją równie szybko. Fabuła jest interesująca i mogłaby z tego powstać bajka. Zobaczymy co...

Książka jest dobra, szybko się czyta :D

Moja córka uwielbia Monster High i ogólnie wszystko co się z tym tematem wiąże. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej młodzieńczej fascynacji jednak w końcu dałam za wygraną. Niedawno wspólnie z nią zasiadłam do publikacja pt. "Monster High. Przyjaciółki się nie boją" będącej trzecim tomem z tejże właśnie serii i przyznam, że wcale tego nie żałuję.

Jak się...

Bardzo fajne :)