Bunia. Króliczek, który uciekł z domu.

Tina Nolan Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
Zielona Sowa
zwierzęta schronisko pomoc króliczek
literatura dziecięca
zwierzęta schronisko pomoc króliczek

Tina Nolan to autorka jak na razie jedenastotomowej serii o zwierzętach, która została także przetłumaczona na język polski. Na pewno przypadnie do gustu miłośnikom zwierząt.

Pewien ojciec z córką Gabrysią wyjeżdżali za granicę i niestety nie mogli zabrać ze sobą swojego królika. Przynieśli więc Bunię do schroniska ,,Cichy kąt", gdzie miano jej znaleźć nową rodzinę. Jednak...

lubię zwierzęta więc ta książka mi się podoba

• Tina Nolan
  • Fajne
  • Przeczytane - Wiki
  • Konrad
  • 2017
  • 📖 Legimi

Dodaj cytat z książki Bunia. Króliczek, który uciekł z domu.