Monster High. Przyjaciółki na zabój

Okładka książki Monster High. Przyjaciółki na zabój
Gitty Daneshvari Wydawnictwo: Bukowy Las Cykl: Monster High (tom 1) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Monster High (tom 1)
Bukowy Las
2012-11-07
2012-11-07
Ewa Pater

więcej Więcej

Pokłosie komerchy na MH, ale pamiętam, że fajnie się to czytało.

Uwielbiam!!! Jeszcze fajniejsza seria, niz poprzednia o Monster High. Tym razem poznajemy lepiej Robecce, Rochelle i Venus. Wciąż to samo ładne przesłanie o byciu sobą i oryginalności z magią i intrygami w tle. Już się cieszę na kolejne tomy.

Zdecydowanie lepsza była pierwsza seria z Monster High autorstwa Lisi Harrison.... Ta, jest zbyt dziecięca? Co prawda postacie są ciekawe, każda jest inna i są na swój sposób niezwykłe, ale spodziewałam się po tej książce czegoś więcej. Będąc szczerą miałam wrażenie, że po prostu czytam książkę dla dzieci. Niby jest tam jakiś wątek, ale pojawia się on w połowie książki...

Czytane młodszej siostrze, która szczególnie zachwycona nie była (i to nie przez mój brak talentu recytatorskiego). Uważam, że książki dla dziesięciolatki powinny mieć więcej przesłań.

fajna szkoda że nie mam nastepnych części... choć zdecydowanie ta książka jest tylko z Monster High to jest napisana zaskakująco ładnym językiem. polecam!

Monter High - Przyjaciółki na zabój Pierwszy dzień szkoły . Rochelle Goyle , Venus McFlytrap i Robecca Steam zaczynają nauke w światowej sławy straszyceum Monster High .Między lekcjami Upiornej Literatury a zajęciami z Szalonej Chemii rodzi się prawdziwa przyjaźń. Na szkolnym korytarzu ...

Książki z serii Monster High cieszą się nieustannie ogromną sympatią mojej córki. Tym razem chciałabym opowiedzieć więc o publikacji od której wszystko się zaczęło tj. o książce pt. "Monster High. Przyjaciółki na zabój". Jest to pierwszy tom z serii autorstwa młodej amerykańskiej pisarki Gitty Daneshvari. Sięgając po tę właśnie lekturę czytelnik ma okazje bliżej poznać...

Książkę kupiłam kiedy byłam fanką Monster High. Okazała się bardzo fajna i polecam dla jej fanów :).

Książka napisana łatwym językiem. Idealna dla młodszych czytelników. Dość ciekawa, lecz nie powala.

Bardzo fajna książka :)

• Chcę w prezencie