Powrót na Wyspę Potępionych

Patronat LC
Melissa de la Cruz Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Następcy (tom 2) literatura młodzieżowa
Return to the Isle of the Lost
Anna Klingofer

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Złoczyńcy, którym kibicujemy

4 Link do recenzji

Owszem, książka mi się podobała, lecz nie tak bardzo jak poprzednia częśc, momemnatmi przynudzała, lecz nadal jest to ciekawa książka.

Na półkach: , , , ,

Pierwsza część podobała mi się trochę bardziej, ale nie zmienia to faktu, że książkę tą czytało się bardzo przyjemnie.

Najbardziej ucieszył mnie fakt, że w tej części również były takie wyzwania, "zagadki" i przygody jak na końcu pierwszego tomu. Te fragmenty czytało mi się chyba najlepiej, o czym świadczy w połowie zarwana noc.
Jednak to, kto kim się okazał na końcu... To...

Następcy należą do naszych ulubieńców. Filmy oglądałyśmy już kilka razy :) świetnie się to teraz czyta, bo mega polubiłyśmy postaci z ekranu. Nie oglądam za dużo tv ale tutaj występuje dla mnie podwójny fenomen bo podobają mi się i książki i filmy.Ten tom akurat nie jest zekranizowany ale był równie dobry jak poprzedni. Polecamy serdecznie :)

Mal, Evie, Carlos i Jay odnaleźli się w Auradonie. Kraina ta stała się dla nich drugim domem. Jednak zawsze gdzieś we wnętrzu pojawiać się będzie tęsknota za miejscem, gdzie się wychowali. Gdy otrzymują tajemnicze liściki, postanawiają wrócić na Wyspę Potępionych, by sprawdzić, co tam się dzieje i odwiedzić starych przyjaciół. Jak się okazuje, sprawy mają się gorzej, niż im...

Książka bardzo ciekawa i wciągająca.

Polecam osobom, które lubią jak w książkach dużo się dzieje :)

Kolejny tom przygód złoczyńców. Tą część tak jak i poprzednią czytało się bardzo przyjemnie. Dowiadujemy się tutaj czy zło zawsze musi być złe i, że czasami antybohaterowie są fajni.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książek które ostatnio powychodziły ta seria jest moją ulubioną! Kocham bohaterów Następców, każdy z nich jest z innej bajki każdy z nich jest inny i bardzo dobrze wykreowany!!! To są żywe postacie i w książce jak na ekranie, z niecierpliwością czekam na drugi film:)
Relacja Mal i Bena jest idealnie wyważona, jest w tym romantyzm ale nie ma wylewania tony kiczu, pełna...

Na półkach: , , , , ,

Książka pt."Powrót na wyspę potępionych" to druga część powieści "Wyspa potępionych". Opowiada o Mal, Evie, Jayu i Carlosie- dzieciach złoczyńców, którzy przez tajemniczego nadawcę dostają dziwne wiadomości. Czwórka przyjaciół zamierza dowiedzieć się kto im je przysyła.

Książkę serdecznie polecam!

Dyskusje