Śmiech w edukacji, Od szkolnej wspólnoty śmiechu po edukację międzykulturową

Przemysław Paweł Grzybowski Wydawnictwo: Impuls popularnonaukowa
Impuls
Impuls Grzybowski Kraków śmiech edukacja wspólnota międzykulturowa
popularnonaukowa
Impuls Grzybowski Kraków śmiech edukacja wspólnota międzykulturowa

UŚMIECHNIJ SIĘ!
Nie bez przyczyny mówi się, że śmiech to zdrowie. Pogłębiony wdech i skurcze mięśni przepony oczyszczają płuca ze szkodliwych substancji, ponadto pobudzony układ krążenia sprawniej rozprowadza tlen w organizmie. Pozytywny wpływ śmiechu można także zaobserwować, biorąc pod uwagę pracę serca oraz mózgu. Co jednak wspólnego ma śmiech z edukacją? W jaki sposób...

• Chcę w prezencie
  • Ze znakiem zapytania