Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.47 zł

Znalezione nie kradzione

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Stephen King Wydawnictwo: Albatros Cykl: Bill Hodges (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Finders Keepers
Inne

Oficjalne recenzje i

Wszystko gówno znaczy

Link do recenzji

Gdybym poznała "Pana Mercedesa" i "Znalezione nie kradzione" w takim odstępie czasu, w jakim ukazywały się ich pierwsze wydania na czytelniczy rynku, prawdopodobnie dałabym dużo wyższą ocenę tej publikacji. Ale czytałam je "ciągiem" i nie zauważyłam żadnej różnicy miedzy postacią Brady'ego i Morris'a. A 1000 stron z tym samym miernotą o przerośniętym ego i psycholem okazało...

Druga część trylogii, równie wciągająca jak pierwsza, choć podobała mi się trochę mniej. Ale dobrze, że towarzyszą nam ci sami bohaterowie, bardzo przyjemne postacie. Historia podobnie rozbudowana, jak w pierwszej i jak zwykle z niedwuznacznym zakończeniem, że czeka nas ciąg dalszy.. na pewno nie mogłabym poprzestać na tym, polecam

Może być. Zadziwiające dla mnie jest to, że najciekawsza akcja dzieje się w ostatnim dużym rozdziale i nagle się poniekąd urywa. Całość jest prowadzona w sposób poprawny i łatwy do śledzenia i kontynuowania czytania, jednakże w moim odczuciu za szybko się kończy. Dobrze, że jest przede mną jeszcze jedna część, ponieważ jestem niezmiernie ciekawa o co chodzi z Bradym.

Doskonała!

Książka „łatwo wchodzi”. Solidnie skonstruowani bohaterowie, których losy śledzi się z ciekawością. Dobre nawiązanie do pierwszej części trylogii, przy czym książka spokojnie może funkcjonować osobno. Moje relacje z Kingiem to istna sinusoida, a przy tej serii trzymamy się raczej w jej górnych rejestrach ;)

Kolejna część trylogii z kilkoma nowymi bohaterami. Fabuła jest świetna. Zakończenie bardzo satysfakcjonujące.

Książka bardzo dobra warta przeczytania

Fabuła jest świetna, dawno nie czytałam książki, która aż tak by mnie wciągnęła. Zakończenie jest satysfakcjonujące.

Czytałam z równym zaciekawieniem, jak część pierwszą.
Nasza trójka bohaterów zeszła tutaj na drugi plan, ale i tak Holly jest boska.
Walka z szalonym umysłem przestępcy, który pomylił fikcję z rzeczywistością.
A w tle Pan Mercedes - jest nieuleczalnie chory czy to jego gra?
Powtarzam się, ale uważam, że King powinien skupić się na tych "normalnych" książkach, świetnie mu...

Druga część już mniej zabawna, ale nadal charakterystyczna dla twórczości Kinga. Stary Bill Hodges powraca w kolejnej części o zupełnie innej fabule, ale z bohaterami związanymi z tragedią w City Center. Napad na sławnego pisarza i kradzież niepublikowanych losów bohatera jego najgłośniejszych książek zaczyna zbierać żniwo dopiero po latach, gdy na wolność wychodzi złodziej...

7 094
    3 681