rozwiń zwiń

Mr. Mercedes powraca!

LubimyCzytać LubimyCzytać
18.06.2018

Serial na podstawie powieści „Pan Mercedes” Stephena Kinga powróci z drugim sezonem. Już 22 sierpnia pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych. 

Mr. Mercedes powraca!

Pan Mercedes otwiera trylogię kryminalną z Billem Hodgesem autorstwa Stephena Kinga. I trzeba przyznać, że robi to z hukiem. Nic więc dziwnego, że książka doczekała się serialowej ekranizacji. Ta osiągnęła taki sukces, że produkcja będzie kontynuowana w drugim sezonie. Tym razem fabuła będzie dotyczyć drugiego tomu trylogii Znalezione nie kradzione.

Scenariusz do drugiego sezonu ponownie napisze David E. Kelley (Wielkie kłamstewka), a za kamerą stanie Jack Bender (Pod kopułą). Na ekranie znów zobaczymy Brendana Gleesona (Harry Potter i Czara Ognia), który wciela się w główną rolę, oraz Justine Lupe jako Holly Gibney i Jharrela Jerome w roli Jerome'a Robinsona.

Jesteśmy podekscytowani, że pierwsza część „Mr. Mercedes” tak bardzo przypadła widzom do gustu – mówi Christopher Long szef AT&T Audience Network. – Jego twórcy włożyli w to ogrom pracy i zrobili niesamowitą robotę, która jeszcze bardziej uhonorowała oryginalne dzieło Stephena Kinga. Jesteśmy podekscytowani tym, że mamy możliwość kontynuować pracę nad drugim sezonem, i to w takim niesamowitym składzie.

Sezon drugi będzie składał się z 10 odcinków. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 22 sierpnia.

Zamierzacie obejrzeć drugi sezon?


komentarze [2]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
PanPapryk 18.06.2018 14:45
Czytelnik

Zamierzam, mimo że jestem już po lekturze "dwójki" i pewnie do sierpnia będę po trójce. A i Pan Mercedes (MOIM ZDANIEM!) w serialu jest bardziej przerażający niż w książce. ;)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 18.06.2018 13:35
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post