Co mówią ptaki wędrowne

Okładka książki Co mówią ptaki wędrowne Barbara Kaczyńska
Okładka książki Co mówią ptaki wędrowne
Barbara Kaczyńska Wydawnictwo: Jirafa Roja Cykl: Tryptyk Świata Mgły (tom 2) fantasy, science fiction
Tryptyk Świata Mgły (tom 2)
Co mówią ptaki wędrowne
Jirafa Roja
2010-01-07
2010-01-07
feniks Dzikie Dzieci

Książka Barbary Kaxzyńskiej bardzo mi się podobala. Ten swiat ktory ona wymyslila jest calkowicie nie prawdopodobny ale stworzyla go od poczatki do konca od jezyka poprzez ludzi i ich zwyczaje po sam jego wyglad . Sami bohaterowie byli bardzo zaskakujacy . Jeden bardzo cichy mlody chlopak , ekscentryczna dziwczyna która moglaby sie kłócić o wszystko i ostatnia chyba najbardziej mi sie podobajaca postac ,pewien salamandrowiec ( to tez jest postac ktora zachowuje sie jak czlowiek ale ma nieprawdopodobny wyglad zewnętrzny.) Czegos wiecej o salamandrowcach mozecie sie dowiedziec czytajac tę książkę. Przugoda którą ci czterej przyjaciele przeżyją jest swietnie wymyslona. Ogólnie książka jest barszo ckekaa o wciagajaca i ja ja serdecznie polecam .:) PS. Oczywiscie polecam także pierwsza część pod tytulem zlowrogi sześcian.

• Wiano

Dodaj cytat z książki Co mówią ptaki wędrowne