Łowca z lasu

Andriej Lewicki Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Survarium (tom 1) Seria: Fabryczna Zona fantastyka, fantasy, science fiction
Один из леса
Michał Gołkowski
Fabryka Słów
post apokalipsa las fabryczna zona fabryka słów
Один из леса
Survarium (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Michał Gołkowski
Fabryczna Zona
post apokalipsa las fabryczna zona fabryka słów

Postapo napisana prostym językiem, przez co czyta się ją lekko, ale początek jest trochę nudnawy. Dopiero od mniej więcej połowy fabuła staje się ciekawsza.
Główny bohater Stas przez całą książkę jest kierowany zemstą (główny motyw) i chęcią poznania tajemnicy i tak jak reszta postaci jest przedstawiony dość prosto - schematycznie.
Na sam koniec kreuje się nowy wątek, co...

Bardzo fajna i sympatyczna apokalipsa - to znaczy nie jest to apokalipsa w pastelowych kolorach i rytmach pop, ale nadal jest przesympatyczna. Przyjemna odmiana od stacji metra i pustkowi. Mam też słabość do gości na motorach. Wszystko byłoby ekstra, gdyby nie kiepska fabuła w stylu poszukiwaniu ojca (oczywiście!) i tajnych laboratoriach wojskowych (oczywiście!)

Fajna

No no no. Podobało mi się. Jest akcja, trochę typowego dla rosyjskich i ukraińskich pisarzy czarnego humoru. Nudzić się przy tej lekturze nie da

Interesująca wizja lasu :)

Przyjemna apokaliptyczna wizja świata.

Dobra książka napisana lekko i z humorem. wkurza tylko "obracanie się w bok" i "spadanie w dół", jakby był jakieś inne opcje, ale nadal się fajnie czyta.

Fajna kolejna odsłona świata odmienionego przez nas samych, czyli ludzi.

Dzięki tej książce przekonałem się do serii książek Fabryczna Zona. Akcja ciekawa i nie przesadzona. Szczerze polecam.

Zupełne przeciwieństwo książek z cyklu "Antymir".

Dyskusje

• Fabryczna Zona