Biznes w kraju dziadów. Czyli jak zabezpieczyć swoją firmę i majątek przed pazernymi łapami polskich urzędników.

Kamil Cebulski Wydawnictwo: Kamil Cebulski biznes, finanse
Kamil Cebulski
biznes, finanse
2014-08-01

Lekko napisana, a zarazem bardzo konkretna.

Autor z doswiadczeniem, polecam

Pozycja obowiązkowa.
A nie jak wspomniane w książce amerykańskie bajki

szokująca

Pięknie pokazane historie jak państwo polskie ucina łby swoim kurom, znoszącym złote jaja

Od takiej książki należy zacząć.

Książka pokazuje wiele przykładów, że przedsiębiorca nie ma szans w starciu w polską machiną urzędniczą. Daje też przykłady jak sobie poradzić w różnych sytuacjach. Otwiera oczy szarego człowieka jak to wszystko wygląda.

Jeśli chcesz zacząć jakiś biznes i naczytałeś się książek motywacyjnych o wielkich sukcesach to dobry głos z drugiej strony. Przedsiębiorczość to w Polsce duże ryzyko i trzeba mieć tego świadomość. Z drugiej strony autor często popada fatalizm, to zrozumiałe z uwagi na osobiste doświadczenia. Nie ma co wpadać w paranoję, ale trzeba mieć świadomość zagrożeń.

Dużo cennych praktycznych rad jak prowadzić biznes w Polsce.

Obowiązkowa pozycja dla każdego przedsiębiorcy w Polsce.

Tylko tyle i aż tyle.

• Biznes