Myśleć Jak Milionerzy. Czyli odpowiedź na pytanie dlaczego biedni biednieją, a bogaci się bogacą?

Kamil Cebulski Wydawnictwo: Złote Myśli biznes, finanse
Złote Myśli
biznes, finanse
2015-03-18

Bardzo wartościowa lektura, polecam wszystkim któży myślą o własnej działalności. Dzięki lekturze można uniknąć wielu błędów, autor podaje również gotowe przepisy na to jak pozyskać środki i klientów.

Bardzo ciekawa lektura pozwalająca spojrzeć na wiele rzeczy z innej perspektywy. Pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie, że nie zawiera motywacyjnego blabla, a w dużej mierze konkretne wskazówki, jak powinno się postępować.

Bardzo ciekawa książka z rozwoju osobistego na polskim rynku. Tytuł co prawda brzmi rodem jak przepis „kup złotą kurę a będziesz bogaty”, jak innych podobnych tego typu publikacji sprzedających „złoty przepis” na sukces, jednak jej treść mnie nie rozczarowała. Nazwa książki Kamila Cebulskiego „Myśleć Jak Milionerzy” ma związek z koncepcją posiadania przez ludzi filtrów...

Bardzo fajna książka dla tych co chcą w życiu coś osiągnąć i z jakiś powodów jakoś im się nie udaje. Kamil dzieli się swoimi doświadczeniami oraz przemyśleniami. Polecam tym co chcą zacząć robić biznes oraz są nastawienie na samorozwój.

• Audiobook
  • #2015