Okładka książki Biznes w kraju dziadów, czyli jak zabezpieczyć firmę i własny majątek przed pazernością urzędników
Kamil Cebulski Wydawnictwo: Fijorr Publishing biznes, finanse
biznes, finanse
Fijorr Publishing
2015-01-01
2014-08-01
ekonomia finanse gospodarka przedsiębiorczość

Książka ta zrobiła na mnie ogromne wrażenie, pokazuje zupełnie inną perspektywę (realną, zaje**cie przyziemną) prowadzenia biznasu w Polsce. Absolutne must have dla każdego nadambitnego Polaka aby sprowadzić go na ziemię i pokazać inna perspektywę. Ponadto książka przedstawia rozwiązania na swoje czarnowidzące scenariusze co dodatkowo nadaje inny wymiar dla przemyśleń.

Nie no ! serio nie czytałem jeszcze książki w takim stylu o biznesie.

Nie...

Według mnie ta książka to absolutny must have dla osób, które myślą o założeniu własnej firmy, są na początku drogi lub prowadzą już działalność. Otwiera oczy na absurdy, które mają miejsce w naszym kraju, a które niestety są codziennością - za którą najczęściej nikt nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności (lub niewspółmierną do danej sytuacji).
Mimo tego, że książka jest już kilka lat na rynku, zmienia się prawo, przepisy, sytuacja gospodarcza itd., to jednak skutecznie może nas ona ustrzec przed wieloma błędami / problemami i sprawić, że 10 razy mocniej zastanowimy się, zanim faktycznie podejmiemy jakąś decyzję lub ogólnie - zdecydujemy się na prowadzenie działalności w Polsce.
Bardzo polecam!

Mimo tego, że książka...

Fajna książka. Prowadzę JDG więc dużo rzeczy mnie tutaj nie dotyczy jednak jeśli kiedykolwiek przyszłaby kontrola z urzędu wiem jak postępować :)

Ogólnie najlepiej wydane 30zł w moim życiu. Żałuję, że przeczytałem dopiero po kilku latach prowadzenia działalności

Lekko napisana, a zarazem bardzo konkretna.

Lekko napisana, a zarazem bardzo konkretna.

Autor z doswiadczeniem, polecam

Autor z doswiadczeniem, polecam

Pozycja obowiązkowa.
A nie jak wspomniane w książce amerykańskie bajki

Pozycja obowiązkowa.
A nie jak wspomniane w książce amerykańskie bajki

szokująca

szokująca

Pięknie pokazane historie jak państwo polskie ucina łby swoim kurom, znoszącym złote jaja

Od takiej książki należy zacząć.

Od takiej książki należy zacząć.